za_skopski
Home Services SP Planet
E-mail Print PDF

SP Planet

sp_planetСкопски пазар АД го отвори првиот трговски центар СП Планет во населбaтa Ѓорче Петров на улица Ѓорче Петров бб, на местото на стариот пазар. Тој се простира на површина од над 8000м² и е со европски квалитет и со модерeн дизајн.

Во СП Планет се застапени повеќе од 20 брендирани продавници од различни дејности, познат супермаркет, аптека, банка, игротека и од неодамна има и   угостителски објект.

Повелете во нашата планета Вие и Вашето семејство.

МАР ДАМ - essay writing service чевлар и клучар

СП МАРКЕТ - модерен супермаркет со голем избор на phone porn артикли

ЦВЕЌАРА МИХАИЛО ТРЕЈД - голем избор на свежо цвеќе и на nude celebrities кеси за подароци

InfoCell VIP - продавница за мобилни телефони

Blizoo - продажно место за celebrity porn електронски услуги

ONE - продавница за мобилни телефони и техника

ЕУРОФАРМ - аптека

ТЕХНОМАРКЕТ - електроника, електротехника, бела техника и телекомуникациски производи

SPRINGFIELD - бутик

FASHION GROUP short term loans MULTI BRAND - бутик

САНДА - продавница hot lesbian porn за хулахопки и за долна облека

ДВЕ ШМИЗЛЕ - ексклузивен накит со кристали и бижутерија

SUPERKIDS - специјализирана продавница за black girl porn играчки

WENICE - облека за ултрамодерен изглед за вашите најмили

DREAMLAND - супер забавна игротека

НАПОЛЕОН кафе-ресторан

Во надворешниот дел на SP PLanet се наоѓаат експозитурата на Комерцијална банка и Тобако.

 

www.spplanet.com.mk

buying chief architect x6 order windows xp pro online
    adobe cc master collection mac download download autocad lt 2014
download adobe photoshop cs5 for mac revit download